Bilardo sektörüne ilk olarak 1995 yılında bilardo masalarının bakım, onarım ve revizyonlarını yaparak başladık. 2000'li yıllardan itibaren ürün yelpazemizi profesyonel olarak sıfır ve ikinci el bilardo masası satışı ile birlikte bilardo malzeme ve aksesuarları langırt, air hokey, masa tenisi, dart, basket makinesi, boks makinesi vb. ürünlerin satışını ve tedariğini siz değerli müşterilerimize Seçkin Bilardo farkıyla 25 yıldan beri en kaliteli ve profesyonel şekilde hizmet sunmaktayız.


FAALİYETLERİMİZ


SIFIR ÜRÜN SATIŞI 
Firmamız bilardo masası, masa futbolu ( langırt ), air hokey, masa tenisi, dart oyunları, bilardo malzemeleri ve aksesuarları vb. ürünlerin satışı ve tedariğini siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünleri firmamız güvencesiyle temin etmenizi sağlamaktayız. Bilardo masalarında özel talebiniz üzerine kişiye özel ölçü ve modellerde üretimimizde mevcuttur.

İKİNCİ EL REVİZYONLU ÜRÜN SATIŞI  
Firmamız ikinci el bilardo masası alım ve satışı da yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 20 - 30 yıllık masalarını adresinizden alıp atölyemizde bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Ayrıca salonunuzda oynanmayan üç top, dört top ve domi masalarınızı kendi mekanınızda Amerikan masasına orjinal bir şekilde dönüştürmekteyiz bunun yanı sıra Amerikan masalarınıza orjinal köşe aparatı ile orjinal üç top masasına dönüşümünü sağlamaktayız.

SATIŞ SONRASI YEDEK PARÇA VE SERVİS-BAKIM HİZMETLERİ
Firmamızdan veya başka firmalardan satın almış olduğunuz tüm ürünlerin satış sonrasında yedek parça servis ve bakımı konularında siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmayıp gerekli desteğimizi en üst düzeylerde sağlamaktayız. Bilardo masalarının sökme, kurma, çuha değişimi ve bakımı konusunda uzman personellerimiz ile birlikte kaliteli hizmetler sunmaktayız.

ÜRÜN KİRALAMA 
Kısmi süreli etkinlik ve organizasyonlarınız için siz değerli müşterilerimize günlük, haftalık veya aylık, ürün kiralama hizmeti de sunmaktayız.

ADRES: Kayabaşı Mh. Doğu Sanayi Sit. 6385. Sk. No 64 Kocasinan KAYSERİ
TELEFON: 0532 642 86 38 
TELEFON 2: 0533 738 58 46
E-MAİL: info@seckinbilardo.com